Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
Sve sto vas zanima za srednje skole mozete pronaci ovde, informisite se o skolama, cenama, predmetima, upisu...

TEMA: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #103

• Tinche96
  • Tinche96's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 18
Da li neko moze nesto vise da mi kaze o VAZDUHOPLOVNOJ AKADEMIJI u Beogradu??? :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #106

• Becks89
  • Becks89's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 7
  • Thank you received: 2
Intresuje me bodovanje za Elektro-tehnciku skolu Nikola Tesla....
I za Sportsku gimnaziju u Beogradu... Unapred zahvalan..
Poslednja izmena: 3 godina 2 meseci ago by Becks89.
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #107

• Bojana Boka
  • Bojana Boka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 9
  • Thank you received: 1
Mozete li da mi posaljete koliko treba bodova za sve smerove hemijsko-medicinske skole u Vrscu? Dal znate kad izlazi Informator za 2011-2012? Hvalaa punoo u napred. :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #109

• Anja
  • Anja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 4
E aj ako vam nije problem dajte taj link informatora od prosle godine,pa da lepo svi gledamo sta nas zanima. :D
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #112

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 1240
  • Thank you received: 338
Djaci, ovim putem zelimo da vas obavestimo da cete u ponedeljak dobiti odgovore na sva vasa pitanja. Ovih dana smo bili u guzvi, a sajt od ministarstva prosvete za upis od prosle godine ne funkcionise pa nismo imali kako da vam damo tacne odgovore.

Sutra dobijate sve informacije koje vas zanimaju.

Pozdrav!
Ponosno prvi u Srbiji! Informator za upis u srednje skole na internetu :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #113

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
Anja napisao/la:
E aj ako vam nije problem dajte taj link informatora od prosle godine,pa da lepo svi gledamo sta nas zanima. :D

Anja, nije problem da ti damo link, ali on uopste ne funkcionise, to je i problem koji nas muci.. Resicemo ga ovih dana..
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #114

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
R3mZ napisao/la:
Recite mi kolko treba za vojnu gimnaziju???? posto to stvarno nigde ne pise =]

Ne pise, zato sto upis nije klasican.

Kandidati za upis u Vojnu gimnaziju biraju se putem konkursa, koji će raspisati Ministarstvo odbrane, sredinom februara 2011.godine, sa preciznim uslovima i načinom konkurisanja, kao i pravima i obavezama upisanih učenika

Konkurs podrazumeva upis u 1. razred VG za koji mogu konkurisati državljani Republike Srbije roðeni 1995. godine ili kasnije, protiv kojih se ne vodi krivični postupak niti su osuðivani za takva dela.

Kandidati mogu biti učenici koji su završili V, VI i VII razred i prvo polugodište VIII razreda, odnosno VIII razred osnovne škole..

detaljne informacije mozes naci ovde: www.gimnazija.mod.gov.rs/?id=uslovi

pozdrav
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #115

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
Tinche96 napisao/la:
Da li mozete da mi kazete nesto vise o Vazduhoplovnoj akademiji u Beogradu??Koliko treba poena?I,vase misljenje o toj skoli...pozz

Donja granica bodova potrebnih za upis

2010/11.
Avio-tehničar 77.14
Tehničar vazdušnog saobraćaja 87.20
Tehničar vazdušnog saobraćaja za spasavanje 79.38
Mehatroničar za transportne sisteme aerodroma 68.54
Tehničar vazdušnog saobraćaja za bezbednost 84.90
Avio-tehničar za vazduhoplov i motor 71.86
Avio-tehničar za elektro opremu vazduhoplova 63.94
Avio-tehničar za elektronsku opremu vazduhoplova 66.66
Mehatroničar za raketne sisteme 54.68
Mehatroničar za radarske sisteme 61.58
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #116

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
Tinche96 napisao/la:
Da li neko moze nesto vise da mi kaze o VAZDUHOPLOVNOJ AKADEMIJI u Beogradu??? :)

U okviru civilnih programa školuju se zanimanja koja rade u civilnom avio saobraćaju, počev od osoblja za remont i održavanje vazduhoplova, zemaljskog osoblja aerodroma i kabinskog osoblja do pojedinih specijalizovnih službi kao što su službe traganja i spasavanja i službe bezbednosti na aerodromu.

Na vojnim programima učenici se pripremaju za profesionalnu vojnu službu podoficira u jedinicama vazduhoplovstva i protivvazduhoplovne odbrane Vojske Srbije.

Trenutno uz učenike iz Srbije školujemo učenike iz Makedonije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Godinama postoji uspešna saradnja sa aerodrumima u Beogradu, Nišu, Podgorici i Tivtu, JAT AIRWAYS-om, MONTENEGRO AIRLINES-om, Ministarstvom odbrane Republike Srbije, Vojskom Srbije, Mašinskim i Saobraćajnim fakultetom i drugim institucijama u oblasti vazduhoplovstva.
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #119

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
Збирке задатака за полагање завршног испита у продаји:
www.mp.gov.rs/aktuelnosti.php?id=4238

ZBIRKA SRPSKI JEZIK
www.mp.gov.rs/userfiles/dokumenti/zbirke...I%20JEZIK%20novo.pdf

ZBIRKA MATEMATIKA:
www.mp.gov.rs/userfiles/dokumenti/zbirke...atika_na_srpskom.pdf
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #120

• stefan1996
  • stefan1996's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 1
Da li mozete da mi napisete smerove i bodove za srednju medicinsku skolu u Nisu :)
Unapred hvala...:)
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #121

• ivan_ns
  • ivan_ns's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 4
Da li mozete da mi kazete koji smerovi postoje u sledecim skolama u Novom Sadu i koliko bodova treba za svaki smer:
Elektro tehnicka skola "Mihajlo Pupin" -Novi Sad
Masinska skola - Novi Sad (sajt: www.masinskans.edu.rs/ )
Ako biste mogli sve smerove da mi kazete koji postoje u tim skolama i koliko bodova treba za svaki.
Unapred hvala
Tema je zaključana.
Time to create page: 0.451 seconds
U pogonu je Kunena
You are here:   ПочетнаForumInformacije za upis u srednje školeSrednje skoleUpis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996