Medicinska škola | Redovno i Vanredno školovanje
Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
Sve sto vas zanima za srednje skole mozete pronaci ovde, informisite se o skolama, cenama, predmetima, upisu...

TEMA: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3939

• NesicCr7
  • NesicCr7's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 1
moze bodovi za elektrotehnicku i gradjevinsku skolu ,,nikola tesla,, u jagodini?
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3940

• lidija66
  • lidija66's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior
  • Poruka: 24
  • Thank you received: 11
Bodovi koje navodite nisu od prosle godine, to su rezultati upisa 2009/2010. Prosle 2010/2011 godine dosta je povecan potreban broj bodova u svim skolama, tako da su ovi bodovi bili lose smernice i za proslu godinu.
Deca su bolje uradila testove,(nije vazno da li zbog toga sto je bio laksi nego predhodne god ili sto su vise ucila) pa je samim tim skocio broj bodova. Zsto se mora paziti kada se popunjava lista zelja. Prosla godina je samo orjentir. Slusajte savete nastavnika ako budu upozoravali na to. Ove godine je 50 % nepoznatih, pa se ocekuje slican uspeh kao i prosle.

OVO SU REZULTATI UPISA U JULU 2011
Pravno poslovna Beograd
PRAVNI TEHNICAR 84,76
POSLOVNI ADMINISTRATOR OGLED 88,40
SLUZBENIK OSIGURANJA 88,20
BANKARSKI SLUZBENIK OGLED 85,60

U ODNOSU NA PREDHODNU GODINU BODOVI ZA SMER PRAVNI TEHNICAR POVECANI SU OD 78.36 NA 84,76. Tako je uglavnom u svim skolama.
Poslednja izmena: 2 godina 5 meseci ago by lidija66.
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3941

• lidija66
  • lidija66's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior
:)
Poslednja izmena: 2 godina 5 meseci ago by lidija66.
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3942

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 1240
  • Thank you received: 338
Draga Lidija,

Mi nigde nismo ni rekli da su to bodovi od prosle godine, nego ih pisemo djacima kao odredjenu smernicu, koja ce im koliko toliko olaksati pri upisu u srednju skolu.

Naravno da se povecavaju bodovi, negde se i smanjuju, i mi apelujemo djacima da se sto bolje pripreme za prijemni ispit kako bi mogli sto bolje uraditi.

Podsecam Vas da sajt Ministarstva prosvete vezan za upis ne radi! Djaci nemaju gde da se informisu, i mi im smo im jedina sansa gde mogu da nadju informacije, zajedno sa nama i sa drugim clanovima zajednice razmene iskustva i olaksaju upis.

Nadam se da ce Vam sajt biti od koristi..

Srdacno.

lidija66 napisao/la:
Bodovi koje navodite nisu od prosle godine, to su rezultati upisa 2009/2010. Prosle 2010/2011 godine dosta je povecan potreban broj bodova u svim skolama, tako da su ovi bodovi bili lose smernice i za proslu godinu.
Deca su bolje uradila testove,(nije vazno da li zbog toga sto je bio laksi nego predhodne god ili sto su vise ucila) pa je samim tim skocio broj bodova. Zsto se mora paziti kada se popunjava lista zelja. Prosla godina je samo orjentir. Slusajte savete nastavnika ako budu upozoravali na to. Ove godine je 50 % nepoznatih, pa se ocekuje slican uspeh kao i prosle.

OVO SU REZULTATI UPISA U JULU 2011
Pravno poslovna Beograd
PRAVNI TEHNICAR 84,76
POSLOVNI ADMINISTRATOR OGLED 88,40
SLUZBENIK OSIGURANJA 88,20
BANKARSKI SLUZBENIK OGLED 85,60

U ODNOSU NA PREDHODNU GODINU BODOVI ZA SMER PRAVNI TEHNICAR POVECANI SU OD 78.36 NA 84,76. Tako je uglavnom u svim skolama.
Ponosno prvi u Srbiji! Informator za upis u srednje skole na internetu :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3943

• lidija66
  • lidija66's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior
Znam da niste nista lose mislili, cak ste vi za razliku od sajta Ministarsva prosvete postavili ovogodisnje zbirke za spremanje zarsnog ispita. Ovi iz ministarstva mi uopste nisu jasni.....tolika neazurnost.
Znam decu koja se prosle godine nisu upisala u prvom krugu jer nisu postovala upozorenje o povecanom broju bodova. Ja sam nazalost sacuvala podatke samo za neke skole koje me interesuju, nadala sam se da ce sajt ministarstva raditi.

Pozdrav
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3944

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
lidija66 napisao/la:
Znam da niste nista lose mislili, cak ste vi za razliku od sajta Ministarsva prosvete postavili ovogodisnje zbirke za spremanje zarsnog ispita. Ovi iz ministarstva mi uopste nisu jasni.....tolika neazurnost.
Znam decu koja se prosle godine nisu upisala u prvom krugu jer nisu postovala upozorenje o povecanom broju bodova. Ja sam nazalost sacuvala podatke samo za neke skole koje me interesuju, nadala sam se da ce sajt ministarstva raditi.

Pozdrav

Naravno, mi se trudimo da budemo u toku sa najnovijim informacijama oko upisa. Trenutno radim na delu sajta koji ce omoguciti posetiocima sajta najnovije informacije iz oblasti drustva i obrazovanja. Sto se tice ministarstva ne zelim preterano da komentarisem, zalosno je to sto je toliko para ulozeno ali nista od toga trenutno ne funkcionise.

Konkretno mislim da i nije problem zbog bodova, nego jednostavno prosle godine djaci se nisu dovoljno spremili za prijemni ispit, jer smo imali tu varijantu sa 25% nepoznatih zadataka, mislim da su se previse opustili i zato je tako slabo odradjen prijemni..

Da smo se mi oslanjali na ministarstvo ne bi nista od ovoga napravili :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3946

• MilicaNS
  • MilicaNS's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 8
Znam da sam dosadna,ali ocekujem odgovor na moje pitanje jer mi PUNO znaciiii!!! Moze li neko da mi odgovori,da me ne iskulira?! :S :angry: :oops: :blink: :huh: :ohmy: :unsure: :(
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3947

• IvanaN
  • IvanaN's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Thank you received: 2
IvanaN napisao/la:
Zna li neko koliko je bodova prosle godine trebalo za upis u Filolosku gimnaziju u Beogradu? Hvala! :)

Bilo ko???
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3949

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
MilicaNS napisao/la:
Znam da sam dosadna,ali ocekujem odgovor na moje pitanje jer mi PUNO znaciiii!!! Moze li neko da mi odgovori,da me ne iskulira?! :S :angry: :oops: :blink: :huh: :ohmy: :unsure: :(

Milice, zao mi je sto cekas, dobijas odgovor sutra ujutru ;)

pozdrav
Tema je zaključana.
Zahvalnici: MilicaNS

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3950

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
IvanaN napisao/la:
IvanaN napisao/la:
Zna li neko koliko je bodova prosle godine trebalo za upis u Filolosku gimnaziju u Beogradu? Hvala! :)

Bilo ko???

Zovemo skolu sutra ujutru, nemamo informacije od prosle godine, nego iz upisa 2010/2011. Sutra cemo dobiti najnovije informacije ukoliko budu zeleli da nam kazu..

pozdrav
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3951

• Sakii ^^
  • Sakii ^^'s Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 4
  • Thank you received: 1
Jel moze neko da mi napise smer i bodove za Graficku skolu na Novom Beogradu? :) :) :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3952

• mirawa
  • mirawa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior
  • Poruka: 42
  • Thank you received: 20
Hello... :cheer:

Koliko bodova treba za smerove u Tehnickoj skoli Kikindi? ;)

:silly: :woohoo:

Molim vas....Odg mi sto pre... :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3954

• MilicaNS
  • MilicaNS's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
JES!! :cheer:
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3955

• MilicaNS
  • MilicaNS's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
SSINFO napisao/la:
MilicaNS napisao/la:

Milice, zao mi je sto cekas, dobijas odgovor sutra ujutru ;)

pozdrav

Hvala,cekam! :)
Tema je zaključana.

Odg: Upis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997 2 godina 5 meseci ago #3956

• Proka1
  • Proka1's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 1
Zanima me koliko bodova treba za sve smerove za Tehhicku skolu Lola u Zelezniku. Hvala unapred.
Tema je zaključana.

Time to create page: 0.280 seconds
U pogonu je Kunena
You are here:   ПочетнаForumInformacije za upis u srednje školeSrednje skoleUpis u srednje skole 2012-2013 - Generacija 1997