Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
Sve sto vas zanima za srednje skole mozete pronaci ovde, informisite se o skolama, cenama, predmetima, upisu...

TEMA: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #48

• Daki96
  • Daki96's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 1
Okej, ovako... Ja sam ovde prochitala bodove, ali mi drugarica kazhe da nisu tachni, ima informator.. Kupila ga je ali mislim da nije za nashu generaciju... Da li mozhete da mi kazhete koliko bodova treba za Tutistichku shkolu, a koliko za Medicinsku u Deligradskoj ulici.. Hitno mi je pls.:) :blink: :huh:
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #49

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 1240
  • Thank you received: 338
Daki96 napisao/la:
Okej, ovako... Ja sam ovde prochitala bodove, ali mi drugarica kazhe da nisu tachni, ima informator.. Kupila ga je ali mislim da nije za nashu generaciju... Da li mozhete da mi kazhete koliko bodova treba za Tutistichku shkolu, a koliko za Medicinsku u Deligradskoj ulici.. Hitno mi je pls.:) :blink: :huh:

Bodovi su od prosle godine, ne mogu biti za ovu godinu objavljeni, jer se to gleda na osnovu prosle godine. Bodovi su tacni, sto mozete pogledati na sajtu Ministarstva Prosvete (odakle i uzimamo informacije)

Za medicinsku skolu u Deligradskoj:

1. Ginekolosko akuserska - sestra : 74.24
2. Pedijatrijska sestra - tehnicar : 80.54
3. Fizioterapeutski tehnicar : 89.32
4. Medicinska sestra - vaspitac : 80.64
5. Fizioterapeutski tehnicar - ogled : 89.32

Za turisticku skolu imamo informacije (od ministarstva prosvete) za ove skole:

1. Ugostiteljsko turisticka skola - Beograd: Turisticki tehnicar - 82.24
2. Ugostiteljsko turisticka skola - Beograd: Turisticki tehnicar OGLED - 85.36
3. Srednja turisticka skola - Novi Beograd: Turisticki tehnicar - 84.58
4. Srednja turisticka skola - Novi Beograd: Turisticki tehnicar OGLED - 91.38

Napominjemo, ovi bodovi su od prosle godine, to vam pomaze prilikom upisa, za vasu generaciju ne postoje bodovi, tj. ne moze da se zna, na osnovu ovoga gledate. Informator se sastoji od proslogodisnjih upisa, tako da znas.. I svi podaci su tacni koje mi objavljujemo.
Ponosno prvi u Srbiji! Informator za upis u srednje skole na internetu :)
Poslednja izmena: 3 godina 2 meseci ago by SSINFO.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: gogi

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #50

• Katja996
  • Katja996's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 12
  • Thank you received: 2
Izvinite..mozda sam dosadnaa..ali..ako mozete da mi kazete gde sve ima skola za kuvara i br poena :)..hvala unapred :)) ♥♥♥
Tema je zaključana.
Zahvalnici: andjelka

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #52

• slacka
  • slacka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 1
da li mozete da mi napisete smerove i bodove , za srednju medicinsku skolu u Subotici, :)
UNAPRED HVALA ;)
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #55

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
Katja996 napisao/la:
Izvinite..mozda sam dosadnaa..ali..ako mozete da mi kazete gde sve ima skola za kuvara i br poena :)..hvala unapred :)) ♥♥♥

Skola za kuvara u celoj Srbiji ima jako mnogo, mozes li napisati za koje te gradove interesuje?
Tema je zaključana.

Odg: Upis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996 3 godina 2 meseci ago #57

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
slacka napisao/la:
da li mozete da mi napisete smerove i bodove , za srednju medicinsku skolu u Subotici, :)
UNAPRED HVALA ;)

Naravno, smerovi su sledeci:

1. Kozmeticki tehnicar 66.54 minimalan broj bodova
2. Medicinska sestra - tehnicar 62.06
3. Medicinska sestra - tehnicar 85.50
4. Stomatoloska sestra - tehnicar 70.60
5. Farmaceutski tehnicar 90.50
6. Fizioterapeutski tehnicar 70.10
Tema je zaključana.
Time to create page: 0.589 seconds
U pogonu je Kunena
You are here:   ПочетнаForumInformacije za upis u srednje školeSrednje skoleUpis za srednje skole 2011-2012 - Generacija 1996