Ekonomska škola | Redovno i Vanredno školovanje
Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
Privatne srednje skole u Srbiji

TEMA: Informaticke privatne skole u Novom Sadu

Informaticke privatne skole u Novom Sadu 3 godina 10 meseci ago #7

• bojan
  • bojan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 2
Zanimaju me kakve privatne skole u Novom Sadu postoje koje imaju veze sa kompijuterima?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 3 godina 10 meseci ago #8

• LjuSha
  • LjuSha's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 3
  • Thank you received: 12
Pozdrav Bojane, u Novom Sadu postoje Srednja informaticka skola, E-Gimnazija i racunarska gimnazija "Smart". Imacemo detaljnije informacije o skolama ubrzo, jer treba da nam se jave na mejl i posalju podatke vezane za njihovu skolu.

Pozdrav!

Odg: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 3 godina 10 meseci ago #9

• bojan
  • bojan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 2
E hvala vam puno, drago mi je da postoji ovakav sajt gde mogu da se informisem. Docicu ubrzo kad dobijete te informacije. ;)

Odg: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 3 godina 9 meseci ago #14

• Gidra SRB
  • Gidra SRB's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 4
  • Thank you received: 1
nemoj dzabe da upisujes ako imas 3 ili 4 iz matematike,moj komsija upisao smer za racunare u tesli,isao na drzavna takmicenja u osnovnoj imao 5 bez ucenja,a u tesli ima jedva 2 i jos uci....tako daaaa....svaki smer je tezak.....cak i procesno upravljanje za koje je potrebno najmanje bodova treba dosta matematike....meni se to uopste ne svidja posto bas volim tehniku,ali mi ne idem matematika....:unsure:

Odg: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 3 godina 7 meseci ago #118

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 1240
  • Thank you received: 338
Naknadno smo se raspitali oko informatickih privatnih skola i saljemo vam novi odgovor:

U sklopu nase analize za savremeno informaticko skolovanje u privatnim skolama u Novom Sadu gledano
na odnos: "cena/kvalitet" najbolji izbor je E-gimnazija gde sa cenom od: 1200e ucenik dobija laptop
i ima na izboru 20ak fakultativnih predmeta iz oblasti informacionih tehnologija, to je godisnja
cena skolovanja koja se moze ugovoriti sa placanjem na rate. Sve informacije se mogu naci na njihovom
sajtu: www.e-gimnazija.org Ta skola je partnerski otvorila i Obrazovni centar Fakulteta informacionih tehnologija
iz Beograda za Novi Sad - www.fit.edu.rs , tako da se nama ova srednja skola cini pravim izborom za podrcuje Novog Sada.
Ponosno prvi u Srbiji! Informator za upis u srednje skole na internetu :)

Odg: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 3 godina 6 meseci ago #323

• gugl
  • gugl's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 1
Ne bih se složio sa vama... ja ću upisati gimnaziju Smart u Novom Sadu, jer su prava RAČUNARSKA gimnazija kao i ona u Bg, imaju iste predmete, računarske i informatičke koji su obavezni, a ne fakultativni. Sa ovom školom polažem za Microsoft priznate sertifikate koji su prilično skupi, ali zato mi omogućuju da se zaposlim posle srednje škole, a i sa njima ću lakše upisati faks. Pri tom oni ulaze u cenu školarine. Imam druga koji je druga godina u Smartu i strava mu je. Idu stalno negde,u pozorište, u bioskop, sajmove, u kuglanu, streljanu, na tenis.

Odg: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 3 godina 6 meseci ago #342

• SSINFO
  • SSINFO's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 1240
  • Thank you received: 338
Dragi Gugl :)

hvala na veoma korisnom odgovoru, mi cenimo i vrednujemo rad svih srednjih skola u Srbiji,
a kada su privatne skole u pitanju tu imamo posebnu analizu vezano za uslugu koju
ucenici dobijaju, a roditelji im to placaju u pogledu cene, kvaliteta i nacina rada.
U pogledu skola koje imaju veze sa racunarima predlozili smo E-gimnaziju kao skolu
po sledecim kriterijumima:

- Za 2 godine najveci upis ucenika u okviru generacija 94 i 95 za slicne skole u Srbiji
- Velik izbor informatickih predmeta iz svih oblasti (ucenik sam moze da bira ono sto voli i zeli, ne namecu
mu se obavezni predmeti, npr neko vise voli dizajn od programiranja, a uskoro krece i reforma Gimnazija gde
ce biti slican model rada)
- Vrhunska oprema za rad u skoli
- Viewsonic laptop (Windows 7) sa odlicnim performansama za svakog ucenika (trzisna vrednost mu je 300e)
- Velika bezbednost u skoli (ulazak ucenika sa otiskom prsta, interfon, fizicko obezbedjenje, sms
sistem obavestavanja roditelja, E-dnevnik, video i audio nadzor u svim kabinetima ...)
- Mogucnost dobijanja nezavisnih sertifikata iz programiranja, grafickog i web dizajna za ucenike koji ih izucavaju
- Veoma konkuretna cena od samo 1200e za jednu skolsku godinu
- U pogledu upisanih ucenika u odnosu na Smart odnos je: 3:1 u korist E-gimnazije, a skole su pocele iste godine sa radom

Tako da stoga ne mozemo nikako da preporucimo Smart gimnaziju kao najbolje resenje za upis ucenika u IT skole,
a daleko od toga da tu skolu smatramo losom. Slazemo se da za matematicke talente i one koji odmah znaju da ce se profesionalno baviti informatikom
i matematikom Smart Gimnazija moze biti dobro resenje, ali za koje finansije i da li su svi ucenici talenti i da li
svi ucenici odmah u startu znaju da ce im matematika i informatika biti glavni zivotni poziv ?
Ponosno prvi u Srbiji! Informator za upis u srednje skole na internetu :)

Odgovor: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 2 godina 6 meseci ago #4304

• NikolaCuk97NS
  • NikolaCuk97NS's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 18
  • Thank you received: 3

Odgovor: Informaticke privatne skole u Novom Sadu 1 godinu 4 meseci ago #6709

• nestorovicmilan
  • nestorovicmilan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 153
  • Thank you received: 4
Učenik sam privatne E-Gimnazije, elitna škola koja prati sve standarde i koja pruža dosta iskustva u oblasti informacionih tehnologija. Svaki učenik (kao što je navedeno) dobija svoj laptop, nastava se odvija u savremenim učionicama, svako odeljenje ima svoj server gde se skladište predavanja i domaći zadaci kojim profesor može u svakom trenutku preko profesorkog laptopa pristupiti. Tu je naravno i video nadzor, roditelj može pristupiti u svakom trenutku i pratiti uživo čas, svaka učionica poseduje po dve kamere kako bi pokrivala kompletnu učionicu. Škola nudi da se opredelite za dodatne predmete, ako ste redovni dobijate sertifikat koji će cam olakšati dalji rad u svojoj struci. Škola poseduje servis ukoliko je neka šteta softverska ili hardverska načinjena laptopu.
Time to create page: 0.239 seconds
U pogonu je Kunena
You are here:   ПочетнаForumInformacije za upis u srednje školeSrednje skolePrivatne srednje skoleInformaticke privatne skole u Novom Sadu